0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

3D gümüş projeksiyon perdesi

3D gümüş projeksiyon perdesi

3D gümüş projeksiyon perdesi diğer tüm perde çeşitlerinin içinde en özel ve kaliteli ve net görüntüyü veren bir ürün grubudur. Burada perde kumaşı gri renkte yapılmış ve dolayısı ile de var olan renk uyumlarını da en iyi taşıyacak düzeyde yapılmaktadır. Sizler bu perdeleri isterseniz uzaktan kumandalı şekilde kullanabilir ya da manuel kullanım yaparak da tercih edebilirsiniz.

Eğer perdelerinizde sabit kurulu olmasını istiyorsanız yine 3D gümüş projeksiyon perdesi bu adım için doğru bir uygulama olacaktır. Yaygın kullanılan ve çok fazla tercih edilen boyutları vardır ama yine kişiye özel boyutlarda da elbette çalışmalar yapılabilir.

Artık izlediğinizden çok daha fazla keyif almak ve yansıtılan renklerin hem uyumu hem de göze güzel gelmesi açısından 3D gümüş projeksiyon perdesi en doğru karar olacaktır. Sizlerde perde alımlarınızda mutlaka 3d gümüş özelliği ile sunulan perdelere ağırlık veriniz ve alımlarınızı bu yönde tutmaya gayret ediniz. Sonrasında oldukça memnun kalacak ve başarılı sunumlar ile kaliteli bir izleme seyri oluşturacaksınız.
Ayrıca bu ürünün fiyatını görmek için projeksiyon perdesi fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

3d projeksiyon perdesi

Üste Git

    No tweets found.