0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Tab Tensioned Projeksiyon Perdesi

Gergili Projeksiyon Perdesi Tab Tensioned

Gün geçtikçe artan teknoloji sektörüyle birlikte ortaya çıkan projeksiyon perdeleri artık yeni nesil için tercih edilen daha hesaplı ve daha kullanışlı bir ürün olarak birçokları tarafından tercih edilmektedir. Artık eskisi kadar modası kalmayan televizyonların ve evde küçük çaplı bir sinema ortamı oluşturmak için tercih edilen projeksiyon perdeleri ile hayatınıza yeni bir bakış açısı getirebilmeniz mümkün. Bu fırsatı ve ortamı size sağlayacak olan ve son zamanlarda çokça tercih edilen bir marka olan Gergili Projeksiyon Perdesi Tab Tensioned ihtiyacınız olan ürün olabilir.

Gergili Projeksiyon Perdesi Tab Tensioned’in Özellikleri Nelerdir?

En önemli özelliği duvara montaj şekli ile birlikte sessiz ve akıcı motora sahip olmasıdır. Bununla birlikte gümüş rengi perde ve dış yüzeyi siyah çerçeveli olan, RF kumanda ve el kontrol ünitesine sahip olmakla birlikte şık ve sağlam bir çıta barına sahiptir.

Kullanım Alanı/Kurulum ve Genel Özellikleri Nelerdir?

Gergili Projeksiyon Perdesi Tab Tensioned, ev için en uygun olan sinema perdelerinden biridir. Hem kullanım kolaylığı hem de en iyi şekilde görüntü verme imkanıyla çokça tercih edilen bir ev sinema perdesidir. Siyah aliminyum perde olarak dizayn edilmiş bu perdeyi isterseniz duvara isterseniz tavana monte edebilirsiniz. Ayrıca dekorasyon olarak çıtalarının modern ve klas durması sebebi ile evinizin dekorasyonuna kötü bir görüntü vermeyecektir. Bu ürünü almaya kesin olarak karar verdiğinizde Tab Tensioned kısmında bir problem olmamasına ve mutlaka düz bir yüzeye sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Gergili projeksiyon perdesi tab tensioned kolayca monte edildiği gibi rahat ve sorunsuz bir şekilde de sökülebilir. Perde motorlu ve kumandalı bir yapıya sahiptir fakat isterseniz el ile de gerekli olan ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu ürünü dilediğiniz, arzu ettiğiniz yada ihtiyacınız olan boyutlarda tercih edebilir odanıza göre de boyutlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem yer konusunda da sıkıntı yaşamamış olursunuz. Bunun ile birlikte son olarak fiyatlar arasında dengesiz bir fark görebilirsiniz. İstediğiniz yada arzu ettiğiniz ne kadar çok özellik var ise fiyat da ona göre normal olarak artacaktır. Fakat uygun ve makul fiyatlarda istediğiniz özelliklerde bir projeksiyon perdesi bulmanız son derece mümkündür.

Üste Git

    No tweets found.