0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Motorlu Perde

Motorlu Perde Modelleri Ve Sistemleri
Villa, Restaurant, Ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri de perdelerdir. Eskilerde perdelerin sökülüp yıkanması, yeniden takılması, ütülenmesi gibi pek çok işlem ile uğraşmak durumunda kalıyordunuz.
Perdelerin modernleşmesi ile birlikte stor perdelere olan ilgi de artmıştır. Stor perde alanında teknolojik gelişmeler kullanılarak motorlu perdelerin kullanımı da yaygınlaşmış durumdadır. Motorlu stor perde ile birlikte artık evlerinizde , iş yerlerinizde ya da okul gibi mekanlarda tek bir kumanda ya da buton ile perdeyi açma ve kapatma imkanına sahip olabilirsiniz.
Özellikle okullarda ve konferans salonlarında ya da tiyatro gösterimlerinin yapıldığı alanlarda motorlu projeksiyon perdesi kullanılabiliyor. Özellikle sahne gösterimlerinin yapıldığı alanlarda izleyicinin dikkatini dağıtmamak ve görselliğin daha çok ön plana çıkması için motorlu perdeleri tercih edebilirsiniz.
Motorlu Perdelerin Kullanım Alanı
Motorlu perdeler pek çok alan için uygundur. Motorlu sahne perdesi ya da motorlu tavan perdesi kullanarak görselliğin daha çok ön plana çıkmasını sağlarken aynı zamanda konforu da hissettirebilirsiniz. Özellikle görselliğin dikkat çekmesinin planlandığı alanlarda, teknoloji ile gösterimlerin yapıldığı mekanlarda motorlu stor perdelerin kullanılması dikkat çekiciliği artıracaktır.
Motorlu stor perdeler evlerde de kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle çok perdeye sahip olunan alanlarda tek bir tuş ile perdeleri açıp kapatabilme imkanınız vardır. Bunun yanı sıra perdeyi açmak için artık perdelerin yanında olmanız gerekmiyor. Perdelere uzak olduğunuz ortamlardan dahi motorlu stor perde mekanizması aracılığı ile tek bir butondan perdeleri açabilme imkanınız olacaktır.
Okulda Motorlu Perde Sistemi
Okulda slayt gösterilerinin yapıldığı dönemlerde ortamın karartılması gerekir. Bu nedenle Motorlu blackout perde ile slayt gösterilerinin kullanıldığı salonlarda da motorlu perdeleri tercih edebilirsiniz. Ortamın karartılmasına yardımcı olan perdeleri motor mekanizması ile çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Üste Git

    No tweets found.