0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Projeksiyon Lift

Projeksiyon Lift

Projeksiyon lifti uzaktan kumanda sistemi ile tavan boşluğuna monte edilerek düzenlenen oldukça kolay ve rahat kullanımı olan asansör sistemidir. Projeksiyon asansörü kabin içerisine çıkarılıp gizlenme özelliğine sahiptir. Sistem tavanın içerisine düzenlenerek bir yerden aşağı doğru indirilmek üzere tasarlanmıştır. Tekrarlanan kurulumlara gerek kalmaz ve bir kere monte edilir. Kabin içerisinde gizli kaldığı için kullanılmadığı zamanlarda etrafa görüntü kirliliği yapmaz.
Projeksiyon Lifti Nasıl Üretiliyor?

Projeksiyon lifti çelik malzemeden üretilmiştir. Bu sebepten dolayı kullanımı da oldukça güvenilirdir. Motor kısmı sessiz ve dengeli çalışan bir sistemle tasarlanmıştır. Projeksiyon sistemleri güven ve denge amacıyla dört makaslı olarak üretilmektedir. Yüksek kalitede olmakla beraber yaklaşık 3 amper değerinden daha az elektrik çekerek özel durumlarda da ölçülendirme yapılabilmektedir. Bu sistemler cihazlar için özel olarak üretilmekte, asma ve klasik tavanlarda kullanımı oldukça kolay ve rahattır.
Projeksiyon Liftinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Projeksiyon lifti cihazlar için özel olarak üretilmektedir. Sistem asma ve klasik tavanlarda kullanımı rahat olduğu için oteller, konferans ve toplantı salonları, ofisler ve teknelerde kullanılmaktadır.
Projeksiyon Lifti Fiyatları Nedir?

Projeksiyon lift fiyatları, kaliteye, sistem ölçülerine, motor özelliklerine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Projeksiyon lift fiyatların ortalama olarak 1.500 Türk lirası ile 2.000 Türk lirası arasında değişkenlik gösteriyor.

Projeksiyon Lifti Nasıl Kullanılır?

İstenilen ağırlık ve ebatlarda bulunan sistemi tavandan aşağı 1 metre kadar indirebilir veya istenilen yerde durdurarak kullanılabiliyor. Ortalama genişliği 45 cm ve derinliği ise 15 cm civarında olduğundan dolayı pek yer kaplamaz Projeksiyon liftini uzaktan kumanda etmesini sağlayan sistemleri Projeksiyon liftini üreten firmalarda bulunmaktadır. Ayrıca tavan içerisinde gizli kaldığından dolayı her mekânda oldukça rahat kullanımı vardır. Eğer sistemin görünmesi istenmiyorsa monte edilen zemin en az 45 cm derinliğinde ve 60 ebatlarında boşluk bırakılarak monte edilmesi gerekiyor.

Lift Genişliği: 45cm, Lift Derinliği: 58cm,

Motorlu ve Uzaktan Kumandalı,

Monte Edildiği Tavandan Max. 1mt Aşağıya İnebilir ve İstenen Yerde Durabilmesi İçin Ayarlanabilir..

Max: 45cm Genişliğinde, Max: 36cm Derinliğinde ve Max: 15cm Yüksekliğinde Projeksiyon Cihazları ile Kullanılabilir.

Liftin Görünmesi İstenmiyor ise Monte Edildiği Zeminde En Az 45 cm Derinliğinde ve 60x60cm ebatlarında Boşluk Olması Gereklidir..

projeksiyon lift projeksiyon-lift  projeksiyon--lift

Üste Git

    No tweets found.