0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Silverscreen Gümüş Projeksiyon Perdeleri

Silverscreen Gümüş Projeksiyon Perdeleri

Ev ortamında izlediğiniz film ve görsel içeriklerin daha kaliteli ve net görüntüsü için bazı ekranlara ihtiyaç duyarsınız. Bu ekranlar bazen TV ekranı ya da PC üzerinden kablo yardımıyla yansıtılmış görüntülerdir. Görüntü içeriklerinin daha kaliteli olması için ekran büyüklüğü önemlidir. Bunun için günümüzde geliştirilmiş 3D modunda projeksiyon perdeleri üretilmeye başlanmıştır. Bu perdeler ev ortamınıza göre renk seçimi yapabileceğiniz ve modelini değiştirebileceğiniz içerikler ile donatılmıştır. Sabitlenebilir ya da taşınabilir özelliği ile ev ortamında çok yer kaplamayacaktır.

Gümüş projeksiyonu ile görüntü ekranını daha geniş açıdan görülmesini sağlayacaktır. HD içerikli filmlerinizi izlerken aynı zamanda 2D ve 3D formatlı filmlerinizi ve videolarınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Görüntü parlaklığı ve kaliteli çözünürlüğü ile canlı görsellik sunacaktır. Çizilmeye karşı dayanıklı olan gümüş ekranı aynı zamanda yıkanabilmektedir. Yüksek görüş açısı sağlayacak kontrast ayarları ile bakacağınız içerikleri severek izleyebilirsiniz.

Üç boyutlu görselliği sağlaması ile birlikte adeta kendinizi izlediğiniz içeriğin içerisinde bulabilirsiniz. Projeksiyon perdelerin ayarlarını yaparak ev ortamınızın rengine göre ayarlayabilir görüntü akışını sağlayabilirsiniz. Gölgelenme ayarları da mevcuttur. Bu ayarlar uzağı görme problemi olanlar için eklenmiştir. Çok parlak ve çok uzaklık derecesini gölgeleyerek iyi bir izlenim yakalayabilmektedir.

SilverScreen Gümüş Projeksiyon Perdeleri diğer bağlantı cihazları ile birlikte çalışabilir. Örneğin; telefonunuzdaki bir içeriği gözlemek için bağlantı kablosu ile ekrana yansıtabilirsiniz. Bir bilgisayar ekranı yapabilirsiniz ya da telefon ekranı olarak yansıtabilirsiniz. Kendi alanında ideal olan ev sinemaları için tavsiye edilen projeksiyondur. Kalınlığı 3 mm olan projeksiyonun yuvarlak ve yamuk modellerine de sahip olabilirsiniz. Geniş görüntü açısını yakalayarak izlenilen içerikleri daha canlı hale getirmektedir. Bağlantı kabloları ya da bluetooth aygıtları ile bağlantıları sağlayabilir ve ekrana yansıtmaları gerçekleştirebilirsiniz. Projeksiyon perdesinde en iyi seçim silverscreen gümüş projeksiyon perdesidir.

Ödeme ücretleri projeksiyonun boyutuna ve 2D, 3D olma özelliğine göre değişmektedir. HD içeriklerinde izlenebileceği projeksiyonda diğer boyutlarda olan görüntü içeriklerini izleyerek 3D gözlükleri ile izlediğiniz içeriğin içinde adeta yaşıyor olacaksınız. Sipariş olarak internet siteleri üzerinden online sipariş hattından iletişime geçilmektedir. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan diğer projeksiyon türlerini de inceleyebilirsiniz.

Üste Git

    No tweets found.