0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Silverscreen Projeksiyon Perdesi

Silverscreen Projeksiyon Perdesi

Öncelik olarak sizlere projeksiyon perdesinin ne olduğunu anlatalım. Projeksiyon perdesi dedikleri izleyeceğiniz görüntünün daha iyi bir şekilde ve daha da pürüzsüz olarak görmenizi sağlayacaktır. Bu sinema olan sisteminizin de bir parçası olmaktadır. Bu Silverscreen projeksiyon perdesi de asla ışık geçirmeyen kumaştan elde edilmemektedir. Kumaşın ise ön yüzü çok iyi olan malzeme ile kaplanmıştır. Yani ön olan yüzleri beyaz ya da gri olan tonlarda seçilmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Silverscreen iyi bir projeksiyon perdesi olduğu için düz şeritleri siyah renkte olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Silverscreen iyi bir markanın projeksiyon perdesi olduğu için kesinlikle ışık geçirmemektedir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Kumaşın da ön yüzünün çok iyi malzemeler ile kaplanması şarttır. En iyi malzemelerden de kumaş olduğu zaman perdeye ışık uğramadan hemen geri yansıtacaktır. Yani mutlaka verimliliği iyi olan kumaşlar tercih edilmelidir. Projeksiyon perdesinin ise yansıtma yüzeyleri mat olan gri renk olmak zorundadır. Silverscreen projeksiyon perdesi hakkında daha çok ve daha fazla bilgi almak isterseniz sitemize girip Silverscreen projeksiyon perdesi hakkında istediğiniz kadar bilgi bulup öğreneceksiniz. Hem de sayfamızdaki bilgiler sayesinde öğrenip hangi projeksiyon perdesinin daha iyi olup olmadığı konusunda sizler karar verebileceksiniz. Bu her zaman sizlerin aklında bulunsun.

Aynı zamanda sayfamızda projeksiyon perdesinin ölçülerinin de nasıl olması gerektiğini öğrenebileceksiniz. Perdenin ön yüzeylerinde yani siyah çerçevelerinde özel ölçüler uygulanmalıdır. Projeksiyon perdelerinin ölçülerini de istediğiniz gibi olabilmesi mümkündür. Projeksiyon perdeleri teknoloji ile birlikte de gün geçtikçe daha çok uygulanmakta ve verim alabilmeleri için de üretime devam etmektedirler. Projeksiyon perdeleri için kumaşların hep iyi olması gerekmektedir. Bu sayede performanslarında daha iyi ve güçlü olmaktadır.

Bu Silverscreen projeksiyon perdelerinin 3d görüntü olmamaktadır. Hiç bir insan projeksiyon perdelerinin bilgilerini alıp çok memnun kalmışlardır. Projeksiyon perdesinin istediğiniz fiyatta bulabilirsiniz. Silverscreen projeksiyon perdesi siyah olduğu zaman yansıdığı ışık rahatsızlık vermektedir. Sayfamızda ziyaretçilerinizin yaptıkları yorumları ve önerileri bulunmaktadır. Haydi, sizlerde sitemize girin ve insanların yazdıkları yorumları ve önerileri okuyunuz. Hatta Silverscreen projeksiyon perdesinin fiyatını da inceleyebilirsiniz.

Üste Git

    No tweets found.