0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Somfy Motor Projeksiyon Perdesi

Somfy Motor Projeksiyon Perdesi

Bu somfy motor projeksiyon perdesi için bir çok modelleri bulunmaktadır. Bu yüzden de sitemize girip sayfamızdaki birçok modellerini eğer isterseniz inceleyebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bir tanesinden bahsedelim ve somfy duvara olan monteli projeksiyon perdesini sizlere bahsedelim. Geniş mekanlara uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte geniş salonlarda ve tiyatro mekanlarında bile somfy motor projeksiyon duvara monte edilebilir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İkinci modeli ise somfy tavana monteli olan projeksiyon perdesidir. Sunum yapabilmek için bununla harika bir sunum yapabilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız. Üçüncüsünü de sizlere bahsedelim ve bu somfy ayaklı olan projeksiyon perdesidir. Bu da açılıp kapatılabilen mekanizmadır.

Genelde özel şirketlerde bulunmaktadır. Somfy motor projeksiyon perdesi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve bilmek isterseniz lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Kesinlikle sizleri bilgilendirecek bilgileri bulacaksınız. Somfy motoru görünmeyecek şekilde perdenin üst kısımlarına yerleştirilmelidir. Kurulumunu ise elektrik teknisyenleri yapmaktadır. Kablo kurulumunuz varsa ve bunu yenilemek isterseniz gayet de mümkündür. Kurulumunu radyo teknolojisi ile problemsiz bir şekilde yenilenmektedir. Garaj yada ev kapınıza bu motorlu sistemi entegre edebilirsiniz. Ayrıca bu son derece kolay bir işlemdir. Aynı zamanda da bu gerçekten de çok konforludur. Somfy motoru elektrikler kesildiğinde verilerini asla kaybetmez. Hatta fonksiyonu sayesinde kesintisiz olarak verilerini kaybetmeyecektir. RST olan kurulum ise normal kablolu kurulumun fiyatı pahalı değildir. RST kurulumu elektrik konusunda daha çok tasarruf yapmaktadır.

Sizlerin de bu konuda sormak istediğiniz sorularınız varsa sitemize girip sorular sorabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda kurulumun nasıl yapıldığı konusunda da videoları da izleyebilirsiniz. Sayfamızdan daha detaylı bilgiler ile birlikte somfy motor projeksiyon perdesinin fiyatlarını da görebilirsiniz. Somfy motor projeksiyon perdesi çok kaliteli ve çok iyi bir markadan olan bir projeksiyon perdesi olduğunu unutmayınız. Özel günlerinizde yada şirketinizde monte edebileceğiniz daha sonra sunum yapabilecek yada film bile izleyebilirsiniz. Günümüzde somfy motor projeksiyon perdesi daha çok araştırılmakta ve gün geçtikçe daha çekici olmakta, daha da çok ilgi görmektedir. Dilerseniz insanlarında sitemizde yazdıkları yorumları da okuyabilirsiniz.

Üste Git

    No tweets found.