0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Tab Tensioned (Gergili motorlu projeksiyon perdesi)

Özellikle de geçmişten günümüze tepegöz denen aletler üzerinden gelişerek gelen projeksiyonlar pek çok farklı amaca hizmet edebilmeleri sebebi ile oldukça kullanışlı elemanlar olarak tanınmaktadırlar.

Projeksiyon perdesi fiyatları ürünün oldukça geniş bir yelpaze üzerinde bulunması sebebi ile ilginç farklılıklar gösterebilmektedir. İleri düzey opsiyonel projeksiyon perdesi fiyatları normale nazaran daha yüksek olabilmektedir. Ancak genel olarak fiyat düzeyi opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu sebeple de gayet makul etiketlere sahip olabilmiş vaziyettedirler.

Projeksiyon perdelerinin en çok tercih edilen modelleri arasında gösterilebilecek en sağlıklı örnek motorlu projeksiyon perdesi olacaktır. Kolay kullanımı ve pratik yapısı sayesinde olduç akullanışlı bir hale bürünmüş vaziyettedir. Montajı oldukça basittir. Fakat tarafımızca kurulumun ve montajın alanında uzman personel kadrosu tarafından uygulanması önerilir. Bu durumun temel sebei olarak görüntü odaklama nokjtalarının ayarlanması ve renk düzeylerinin içinde bulunulan mekana göre değerlendirilmesi olarak gösterilmektedir.

Başlıca kullanım alanaları ofis,toplantı salonları,derslikler olmasına rağmen arzu edildiği takdirde farklı amaçlara da hizmet edebilirler. Her hangi bir perde modelini satın almadan önce dikaktli davranılması gereken bazı hususlar mevcut durumdadır. Bunlardan kısaca bahsederek ortaya çıkabilecek olası hasar ve problemlerin önüne geçmeye çalışalım.

Özellikle de üzerlerine koyu renkli içecek ve benzeri sıvı maddelerin dökülmesinden kaçınınız. Tab Tensioned Gergili motorlu projeksiyon perdesi modellerini kullanıyor iseniz eliniz bir zorlama ile katlama ya da dolamaya çalışmayınız. Aksi halde ortaya istenmeyen sonuçların çıkması olasıdır.

Üste Git

    No tweets found.