0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787

Adres: Hürriyet mh. Hudut Sk. No:187/B Kağıthane /İST

Telefon: 0212 296 96 95 Gsm : 0530 770 0787 - Mail: info@projeksiyonscreen.com

Transparan Projeksiyon Perdesi

Transparan Projeksiyon Perdesi

Teknoloji ve bilim geliştikçe yaşam şartlarımız iyileşiyor ve diğer yandan insan daha fazlasını istiyor. Yaşam standartlarımızı arttıran bu gelişmeleri yakından takip ediyor ve en iyisine sahip olmak istiyoruz. Diğer yandan yenilenen teknoloji ile artık şirketlerde birçok iş bu şekilde hallediliyor. Kaliteli iş ve sunumlar çıkarmak için teknolojinin bize verdiklerinden iyi bir şekilde yararlanmaya çalışıyoruz. Bu yenilenen teknolojide beraberinde birçok yeni alet ve eşya getirmektedir. Bunlardan biri ise projeksiyon makinalarıdır. Bu makinalar sayesinde şirket içinde daha iyi sunumlar yapılabilmekte görsellikten yana grafikler hazırlanabilmektedir.

Aynı zamanda bu makinalar artık evlerde sinema sistemi olarak ta kullanılabilmektedir. Hem işte hem evde kaliteli görüntü ve görsellik sunan bu makinalarda bilgisayarınız ile bağlantı kurduktan sonra her işinizi buradan halledebilirsiniz. Bu makinalar yansıtma sistemi ile çalışmaktadır. Duvara yansıtılan görüntüden uygun verim alamazsınız. Bu yüzde projeksiyon makinalarını perdeleri ile almanız tavsiye edilmektedir. Perdeler kendi içlerinde görüntü kalitesini arttıracak şekilde birçok kola ayrılır. Aynı zamanda kullanış açısından pratik olan perdelerde renk kumaş kalitesi gibi özellikler görüntü kalitesine etki edecek kadar önemlidir. Bu perde çeşitlerinden biri olan transparan projeksiyon perdesi hakkında ki yazımız ise şu şekildedir:

Özellikleri Nelerdir?

Transparan projeksiyon perdesi, kumaş olarak çok özel bir yapıya sahiptir. Yukarda verdiğimiz bilgiler üzerinden dediğimiz gibi kumaşlar perde kalitesinde önemlidir. Transparan projeksiyon perdesinde en net görüntünün ortaya konulması için reflektif açısından üstünlük kuran test edilmiş maddelerden oluşmaktadır. Aşırı renk bozulmalarının önüne geçmeyi amaçlar. Tersten yansıtma sistemi ile çalışmakla beraber motorlu, zincirli gibi çeşitleri ile de piyasaya sürülmektedir. Eğer bu perdeyi almayı düşünürseniz de sipariş vereceğiniz yerlerden özel ebatlarda yaptırabilirsiniz.

Transparan Projeksiyon Perdesi Nerede Kullanılır?

Transparan projeksiyon perdesi çeşitleri görüntü kalitesi ve görsel açıdan çok iyi olduğu için özel şirketler tarafından genelde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu perdelere günlük hayatta aslında farkında olmadan çok fazla rastlamaktayız. Tersten yansıtılma sistemine yatkın olan bu perdelerde AVM’leri özellikle reklam amaçlı kullanmaktadır.

Fiyatları Ne Kadar?

Motorlularda boyutsal olarak 400TL ile 3,600 TL arasındadır. Zincirli perdeler ise 150 – 500 TL arasında değişmektedir. Gümüş 3D perdeler ise 1,000 TL ile 3,300 TL aralığındadır.

Üste Git

    No tweets found.